PAKETLEME VE PORSİYON TERAZİLERİ

BAYKON, paketleme ve porsiyon hazırlama ihtiyaçlarınıza en uygun terazi ve paketleme çözümleri sunar. Doğru, güvenilir, dayanıklı ve uygun maliyetli bir terazi, ilk günden itibaren üretim kalitenizi iyileştirecek, atık miktarınızı azaltacak ve üretkenliğinizi artıracaktır.

Yazılım çözümlerimiz sayesinde paketleme sürecinizi kontrol edebilir, operatör performanslarını ölçebilir, üretim verilerini toplayıp ERP sistemine veya Buluta aktarabilir, istatistiksel raporlar ve bunun gibi başka verileri de alabilirsiniz. Bugün ihtiyaç duymasanız bile yakın geleceğin dijital dünyasına hazırlıklı olun.

Size en uygun prosesi seçerek başlayın…

Terazide tek tek, net veya brüt paketleme

Bu yöntem ürünleri terazide tek tek paketlemek için kullanılır. Operatör, işlem sırasında sadece ekranın değişen rengini takip eder. Bu özellik, operatörün ve sistemin verimliliğini arttırır. Otomatik sıfırlama, otomatik dara alma, otomatik veri aktarımı, otomatik etiketleme vb. fonksiyonlar ile paketleme hattının hızı artırılır.

Büyük sele içindeki kaplara tartarak doldurma

Bu yöntem,  terazi üzerinde bir sele içinde bulunan kaplara ürünleri doldurmak için kullanılır. Operatör, sadece ekran rengini takip ederek sırayla kapları doldurur. Bu özellik operatörün etkinliğini ve sistemin verimliliğini artırır. Tartım hızının yanı sıra üretim hattının hızını artırmak için dara alma, veri aktarımı vb. işlemler otomatik olarak yapılır.

Ürünü, terazi üstündeki dolu seleden alarak paketleme

İçi ürün dolu sele terazi üstüne konur ve sistem seleden alınan ürünün ağırlığını veya adedini ölçer. Operatör sadece ekran rengini takip ederek paketleri doldurur. Paketleme işlemi sırasında otomatik Sıfırlama, Dara Alma, Veri aktarma, vb. işlemler otomatik olarak yapılır. Bu özellikler operatörün etkinliğini ve sistemin verimliliğini artırır.

Porsiyon terazisi

Porsiyon terazileri çoğunlukla et ve kümes hayvanları endüstrilerinde porsiyon hazırlamak için kullanılır. Porsiyon, ürünün terazi üzerinde uygun miktarda kesilmesiyle hazırlanır ve bu işlem zorlu kullanımlar için üretilmiş teraziler gerektirir. Kullanım kolaylığı ile birlikte terazinin ve hijyen koşullarının korunmasını sağladığından, terazinin temassız kullanım özelliği önemlidir. Temassız, IR tuşlu Baykon BX25 indikatörü, Baykon yazılımlılarıyla birlikte porsiyon hazırlama işlemleri için mükemmel çözümler sunar.

 

Baykon_Packing_and_Portion_Scales_Catalogue

 

 

Size hızlı ve etkili bir şekilde dönebilmemiz için, lütfen iletişim bilgilerinizi doldurunuz.
Ad *
Soyad *
Şirket *
Sektör
Pozisyon
Şirket E-Posta *
Telefon
Ülke
Şehir
Notlar
Gönder'i tıkladığınızda Baykon'un sizinle iletişim kurmasına izin vermiş olacaksınız ve böylece talebiniz size yardımcı olacak ilgili kişilere gönderilerek en kısa sürede yanıtlanacaktır. Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.
SERTİFİKASYON
© 2016 Copyright
BAYKON Endüstriyel Tartım Sistemleri
Tüm hakları saklıdır
Üye Girişi / Login