TANK, SİLO VE REAKTÖR TARTIMI

Tank, silo ve reaktörlerinizin ayak ya da kulakları altına, yük hücreli tartım modülleri yerleştirerek, onları birer kantar biçimine dönüştürebilirsiniz. Böylece, tank ve silolarınızda depoladığınız ham madde ve mamul ürün ağırlıklarını sürekli izleyebilir, ERP, DCS/Scada sisteminize entegre ederek, stoklarınızı mal alım ve sevkiyatlarınızı maksimum verimle yönetebilirsiniz.

Baykon tartım modülleri ile tank ve reaktörlerinizi hassas ve güvenli olarak tartabilirsiniz. Tartılı reaktörleriniz sayesinde, üretim reçeteleriniz içindeki bileşenleri bir yer kantarında tartarak reaktöre atmak yerine, onları doğrudan reaktör içine alırken tartabilirsiniz. Böylece, tartım işleminizi son derece kolay ve hızlı bir şekilde yaparak, üretim prosesinizin verimliliğinde çok önemli avantajlar sağlayabilirsiniz.

BAYKON tartım modülleri
Her türlü tozlu, yıkanan, hijyen, patlama riski olan tehlikeli ortamlar ve deprem riski olan bölgelerde, her kapasitede tank ve reaktörler için boyalı, galvaniz ve paslanmaz çelik yapıda, tankın yapısı ve yerleşim konstrüksiyonuna göre baskı ya da askı tipi bir BAYKON tartım modülü mevcuttur.

Profesyonel tartım elektroniği

En zorlu endüstriyel şartlarda dahi sorunsuz çalışacak, hassas tartı transmitterleri, indikatörler ve terminaller

 

Tehlikeli sahalar
Atex sertifikalı ürün portvöyümüz ile patlayıcı, yanıcı olarak nitelendirilen  Exproof  sahalarda dahi güvenli tartım yapmak mümkündür.

PLC,PC,DCS/Scada ve ERP entegrasyonu
-4-20mA ya da 0-10V analog
-RS232/RS485
-Ethernet IP
-ModBUS
-ProfiBus
-ProfiNET
-CANopen

Uygulama Şekilleri ( Detaylar için lütfen danışınız )

Tel: 0216 593 26 30

E-posta: [email protected]

 

 

Baykon_Tank_Reaktor_ve_Silo_Kantarlari_Katalogu
Size hızlı ve etkili bir şekilde dönebilmemiz için, lütfen iletişim bilgilerinizi doldurunuz.
Ad *
Soyad *
Şirket *
Sektör
Pozisyon
Şirket E-Posta *
Telefon
Ülke
Şehir
Notlar
Gönder'i tıkladığınızda Baykon'un sizinle iletişim kurmasına izin vermiş olacaksınız ve böylece talebiniz size yardımcı olacak ilgili kişilere gönderilerek en kısa sürede yanıtlanacaktır. Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.
SERTİFİKASYON
© 2016 Copyright
BAYKON Endüstriyel Tartım Sistemleri
Tüm hakları saklıdır
Üye Girişi / Login